Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Algklasside heategevuslik jõulumüük suures ja väikeses majas!

29. novembrist 2. detsembrini  toimub Viimsi Kooli suures ja väikeses majas 1.-4.klasside õpilaste heategevuslik jõulumüük MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks. 29.-30. novembril toimub müük Viimsi Kooli väikeses majas (müüjateks 3.-4. klasside õpilased) ning 1.-2. detsembril suure maja aatriumis (müüjateks 1.-2. klasside õpilased). Müügil isevalmistatud suupisted ja küpsetised. Kogu müügist saadud tulu annetatakse MTÜ Viimsi Invaühingule.  Kaasa võta sularaha, sest kaardiga maksta ei saa! Müügi organiseerijaks on Viimsi Kooli algkool. Tule kindlasti ostma - saad suu magusaks ning ühtlasi teha ka head!