Heategevusliku Emadepäeva kontserdiga koguti kokku ligi 58 000 krooni

Laupäeval, 10. mail toimus Viimsi Koolis heategevuslik Emadepäeva kontsert, mille tulud lähevad Viimsi puuetega laste suvelaagri organiseerimiseks. Kontserdi korraldajateks olid Viimsi Lions Klubi ning MTÜ Viimsi Invaühing, toetajaks Viimsi Kool. Kokku koguti ligi 58 000 krooni, millest ligi 28 000 moodustas kunstioksjoni tulu. Kontsert pakkus publikule suurepärase elamuse, programm oli vaheldusrikas ja emotsionaalne. Suur tänu esinejatele, kontserdikülastajatele, lahketele annetajatele ning eriline tänu perekond Lilienthalile, kes kinkis oksjonil ostetud Tauno Kangro maali „Unenäod on realistlikud“ Viimsi Koolile.