Võidukad viiendikud said esmaabivõistlusel 3. koha!

Kolmapäeval, 14. mail toimus 5. klasside õppepäev-võistlus Sina Oskad Seda (SOS). Tallinna ja Harjumaa koolide vahelisest võistlusest võttis Viimsi Kool osa esimest korda ning saavutati 3. koht!  Kokku osales 29 kooli. Võistlus toimus Sisekaitseakadeemia territooriumil ning puudutas kolme põhilist ala - liiklust, päästeohutust ja esmaabi. Kokku oli 9 kontrollpunkti, mida kuueliikmeline võistkond pidi läbima. Võidukas meeskonnas olid Raul, Nora ja Kärol 5A klassist, Mona Brit ja Kristin 5B klassist ning Mikk 5C klassist. Palju õnne kõikidele osalejatele ning juhendatajatele Reet Rannule, Merit Eskelile ja Mart Feldingule!