Viimsi kooli rulluisutajad olid Hispaanias edukad

4.-5.detsembril toimus Hispaanias Villafranca del Penedesis rahvusvaheline rulliluuisutamise üksiksõidu ja rühmakavade võistlus "Trofeu del VI". Viimsi koolist võtsid võistlustest osa Elis Taal, Liisa Tolli, Laura Liisa Katariina Jürgenson, Anna Lotta Hagi, Elis Lemberg, Hanna-Stiina Kivinurm ja Anne-Greete Aljas.

Võistlusel osales kokku 115 uisutajat üheksast rulluisuklubist Hispaaniast, Prantsusmaalt ja Eestist. Eestit esindas Viimsis tegutsev rulluisuklubi Rullest, mille liikmeteks meie kooli vahvad uisutüdrukud ongi.

Rühmakavaga "Ämblikud" saavutasid Viimsi Keskkooli tüdrukud teise koha ning üksiksõidus saavutas Elis Lemberg kahekümne ühe võistleja seas 11. koha ning Elis Taal 13. koha.