Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Unicefi heategevusprojekt „Väike heategu”

Viimsi Kool osales 2010 aastal ÜRO Lastefond Unicefi ülemaailmses noorteprojektis „Väike heategu”. Lapsed müüsid UNICEF`i jõulukaarte, tehes nii OMA VÄIKESE HEATEO. Kaardimüügist saadud tulu läheb abifondi, mis toetab lapsi. Õpilaste koordinaator oli noortejuht Eva Kalbus.

Sel aastal osales projektis 31 meie kooli tegusat noort. Eriti aktiivsed olid 4a ja 4b klass. Kõige rohkem müüs kaarte Lisa Sabul (8c) – kokku 66 kaarti. Väga tublid müüjad olid veel Carlos Andre (5b) - 60 kaarti, Kaisa Tiik (8c) - 30 kaarti, Gertrud Vahtra (7c) - 24 kaarti, Annabel Kreem (4a) - 24 kaarti, Sander Hannes (5e) - 21 kaarti, Mari-Liis Lään (4a) - 20 kaarti.

Iseseisvalt osales sel aastal projektis 6d klass õpetaja Kairi Laane juhtimisel.

Osa võtsid:
Eliisa Tiidumaa 6e
Cätlin Keernik 7c
Marion Uisk 7c

Suur tänu kõigile projektis osalenutele!