Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

K.O.K.K.

Detsembris 2010 oli Viimsi Kooli näiteringil K.O.K.K. (Kunstiliselt On Kõik Korrektne) väga tore koostööprojekt Rannarahva Muuseumiga. Etenduse lavastas Eva Kalbus.
Näitering mängis 17 korda vastvalminud jõuluetendust „Kala kink”, mis oli osa muuseumi
selletalvisest jõuluprogrammist. Vaatajaid oli Viimsi Koolist, Viimsi ja Tallinna lasteaedadest ning veel palju väikeseid huvilisi koos emade-isadega.

Etenduse kirjutas: Kristel Pedak (põhineb Jens Antoni jutustusel)
Kunstnik: Sille Sarapuu
Valgustaja: Lauri Pihlak
Tehniline abi: Lauri Randma (8c)
Mängisid: Kristiin Räägel (11c), Merli Kesküla (11a), Grete Jürgenson (10a), Monika Himma (8c), Triin Rebane (9b), Oliver Rauam (11b), Daniil Merkuriev (8c), Seidi Preitof (9a), Lauri Randma (8c), Maarja Kristiin Toomsalu (10a), Karl Koost (8c), Rhett Kütsen (5c), Maia Grete Ploom (5b), Grettel Vildmaus (5b), Liis Saarepere (5b).