Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Aasta tähtsaim õpetajate võrkpalliturniir Paides

6.-7. jaanuaril 2011. aastal toimuvad Paides üleriigilised õpetajate võrkpallivõistlused, millest võtavad osa enam kui 30 võistkonda. Lisaks Eesti õpetajatele osalevad turniiril külalisvõistkonnad Soomest. Hoiame omadele pöialt!

Võistkonnad on jagatud kolme tugevusgruppi vastavalt eelnevate aastate tulemustele. Viimsi Kooli õpetajad osalevad sellel turniiril teist korda ja eesmärk on jõuda III liigast aste kõrgemale. Kahe viimase nädala jooksul on peetud kontrollkohtumisi põlise rivaali Tallinna Inglise Kolledźiga ja mõlemad treeningmängud on lõppenud Viimsi Kooli õpetajate võiduga.
Viimsi Kooli esindavad Paides toimuval turniiril: Vivika Kupper, Maret Laiv, Kirsti Kislenko, Kersti Ojassalu, Rein Tiisvelt, Lauri Koogas, Aarne-Vello Kersa ja Peeter Sipelgas.