Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Rahvusvaheline õpilaskonverents 2011

26. jaanuaril toimub Viimsi Koolis traditsiooniline õpilaskonverents, mis seekord saab tänu Comeniuse projektile rahvusvahelise mõõtme. Konverentsi pealkirjaks on „To Use or Not to Use – That Is the Question“, mis keskendub interneti ja sotsiaalmeedia kasutamise eelistele, võimalustele ja ohtudele.

Konverentsi avab teadur Kenneth Geers, USA saatkonna esindaja küberkaitsekeskuses. Ettekannetega esinevad Viimsi ja Ylivieska Keskkooli gümnaasiumiõpilased, esmakordne on Rootsi partnerkooli õpilaste üritusel osalemine Skype’i vahendusel. Konverentsi paneeldiskussioonis osalevad Viimsi vallavanem Haldo Oravas, riigikogu liige Mari-Ann Kelam, partnerkoolide esindajad ja kooli vilistlane Tõnis Pool.
Konverents päädib tõdemusega, et lahendused leiduvad tasakaalus. Nii nagu liigne sool ja suhkur rikub meie toidu ja kahjustab meie tervist, võib informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogiate liigne kasutamine olla pigem kahjulik.