Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Spordilaupäev Viimsi Keskkoolis

Spordilaupäev toimub 12. veebruaril kell 13.00 Viimsi Keskkooli spordikompleksis. Osalema on oodatud 8.-12. klasside õpilased. Ürituse organiseerib Viimsi kooli Õpilasesindus.

Võistlus algab kell 13.00 ning varem saab juba ka riideid vahetada, lõpuaeg sõltub osalejate arvust.
Nimelt poisid saavad mängida jalgpalli ning tüdrukutel on võimalus ergutada enda klassi enne mängu ning ka poolajal. Registreeruda tuleb hiljemalt 09.02.11, saates kirja meilile: esindus@viimsi.edu.ee.
Mängud toimuvad Viimsi Keskkooli võimlas, võistkonnas peab olema 5+1 mängijat ning 1 varumängija (kokku 7 mängijat). Mängu kestvus ja platsi suurus sõltub meeskondade arvust. Orienteeruvalt 2x10 minutit. Lisaks, et kõigil oleks võimalus kaasa lüüa, pakume võimaluse teha kõik võimalikult reaalseks ehk siis: kes jäljendab kõige paremini profimeeskonda saab eriauhinna. Näiteks, kohale tuleb jalgpallimeeskond koos füsioterapeudi, massööri, manageri, treeneriga, joogipoisiga, maskotiga, vms.
Nagu eelnevalt mainitud on tüdrukutel võimalus tantsida ja ergutada oma meeskonda muusika saatel, aga ei ole kohustuslik (kuni 2 min), tuleb ka registreerida, et saaks ajakava valmistada.

Paljudel võib tekkida küsimus, et miks just laupäeval? Nimelt - koolitundide ajal ei saa korraldada saalis võistlusi ning väldime liigset puudumist tundide ajast. Loodame, et vaatamata sellele on osavõtt suur.

Parimatele on auhinnad!

Lugupidamisega,
Õpilasesindus

NB! Küsimuste korral pöörduge mõne õpilasesinduse liikme poole