Nordplus projekt „Haridus ristteel“

Viimsi kool on juba aastaid osalenud edukalt erinevates rahvusvahelistes projektides. Sellel õppeaastal alustati koos Taani, Soome ja Läti partnerkoolidega ühist kaheaastast Nordplus projekti „Haridus ristteel”, kus keskendutakse III kooliastme õpilaste karjäärinõustamisele ning vahetatakse sellealaseid kogemusi.

Viimsi Kool juhib aastatel 2010 – 2012 rahvusvahelist projekti „Haridus ristteel „(Education at the Crossroads), millesse on kaasatud III kooliastme õpilased ja õpetajad. Tegemist on Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammiga Nordplus Junior, mille eesmärgiks on luua õpetajatele ja õpilastele karjääriplaneerimise ja õpinõustamise tugisüsteem, jagada ning võrrelda kogemusi partnerkoolidega ning luua kutsesuunitlusprogramm III kooliastmele (õpilastele vanuses 14-17).
Karmen Paul