Viimsi Kooli külastavad Nordplus projekti partnerkoolid Euroopast

Projekti raames külastavad 07.-10. veebruarini Viimsi Kooli partnerid kolmest Euroopa koolist: Läti Adažu Vidusskola'st 4 õpetajat, Taani Guldborgsund Ungdomsskole'st 3 õpetajat ja Soome Lyceiparken Skola'st 3 õpetajat.

Toimuvad seminarid, milles jagatakse kogemusi, kuidas toimub kutsenõustamine partnerkoolides. Arutatakse, milliseid meetodeid kasutada õpilaste motiveerimiseks. Võrreldakse haridussüsteemide ja õpikeskkondade erinevusi ning otsitakse uusi mõtteid, kuidas tõhustada ja suurendada õpetajate teadlikkust, oskusi ja loovust kutsesuunitlusest.

TutvutakseViimsi valla, Püünsi kooli, Viimsi muusikakooli ja kunstikooliga. Külalistele tutvustatakse Tallinna vanalinna, bastionikäike ja kunstimuuseumi. Ehedat elamust pakub Viimsi Kooli näiteringi etendus „Lumekuninganna”.
Projekti Nordplus juhivad Karmen Paul ja Lemme Randma, meeskonda kuuluvad
Eva Kalbus, Eva Link, Jana Saksing, Katrin Kaljula, Kersti Ojassalu, Kätlin Puhmaste, Külli Täht, Mart Felding, Riita Järve ja Ülle Pinnonen.

Projekt jätkub 2011. aasta septembris kohtumisega Taanis.
Karmen Paul