Üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

4. veebruaril toimus üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi
piirkonnavoor. Erinevalt teistest olümpiaadidest oli see elektrooniline. Edukalt läks meie gümnaasiumiõpilastel - Harjumaa esikümnest lausa kuus kohta hõivasid meie kooli abituriendid.
Esimeseks tuli Karl Erik Esko (12.a), kes on ühtlasi kutsutud ka vabariiklikku lõppvooru.

Sander Parts (12.a) jäi jagama 2.-3. kohta. 5.-7. kohta jagasid Andreas Pungar (12.a), Kadri Haagen (12.a) ning Martin Hirvesaar(12.a). 8. kohale tuli Sander Kalmus (12.b). 9. klasside arvestuses tulid Harjumaal 12.-13. kohale Cathy-Mariann Põldar (9.b) ning Karl Normak (9.b).Kõik osalenud õpilased olid tublid.

Janek Murakas