Viimsi Kooli Noortekoor esines tänuüritusel

Viimsi Keskkooli Noortekoor esines 26. veebruaril Tallinna Raekojas toimunud Põhja-Eesti Verekeskuse korraldatud doonorite pidulikul tänuüritusel. Koor pälvis hulga kiidusõnu ürituse korraldajatelt ja eestkõnelejatelt. Ilusat koori kõla kiitsid Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst ja kunagise Tompi poistekoori kasvandik dr Sergei Nazarenko, Eesti Riigikogu Riigikaitsekomisjoni esimees hr Trivimi Velliste, Verekeskuse juhataja dr Riin Kullaste ja ürituse peakorraldaja Põhja-Eesti Verekeskuse arendusjuht hr Ülo Lomp. Koori oodatakse esinema ka detsembris toimuvale Üle-Eestilisele doonorite kokkusaamisele Paidesse.
Andrus Kalvet