Maakondlik 3.klassi õpioskuste olümpiaad

Neljapäeval, 3. märtsil toimus Saue Gümnaasiumis maakondlik 3. klassi õpioskuste olümpiaad, millest võttis osa 32 kooli kokku 36 võistkonnaga.
Viimsi Kooli võistkond kooseisus: Georg-Marten Meumers (3.a), juhendaja õp Epp Orula;
Eliise Marie Leetsar (3.b), juhendaja õp Krete Kuusmann ja Andreas Saarep (3.d), juhendaja õp Maret Laiv. Võistkond jäi jagama I-III kohta!
Tublilt esines ka teine võistkond koosseisus: Greeta Võsu (3.e), juhendas õp Elle Toper; Andreas Kalvet (3.f), juhendas õp Marju Viidik ja Mihkel Paal (3.g), juhendas õp Riin Peeters. Õpilasi saatis õpetaja Virve Meresma.