K.O.K.K trupp on Kooliteater 2011 laureaat!

Näitering K.O.K.K. käis vabariiklikul festivalil Kooliteater 2011 Rakveres ja tuli laureaadiks. Festivalist saab vaadata pilte, videosid ja kommentaare Facebookist – Kooliteater 2011 Rakvere.

Alessandro Baricco, Eva Kalbus, K.O.K.K. trupp esitas:

ARMASTUSE ODÜSSEIA ehk Bad Hollenist Hollenbergi läbi Pozeni, Colzeni,Pozeli, Suzeri, Tozeri, Bazeli, Rulzeni, Fazeli, Palzeni, Alzeni, Balzeni ja tagasi

Eva Kalbus - lavastaja ja muusikaline kujundaja
Sille Sarapuu – kunstnik, kavalehe kujundaja
Kairi Luik - kunstnik
Lauri Randma - valgustaja

Näitlejad:
1. Grettel Vildmaus 5.b
2. Liis Saarepere 5.b
3. Maia Grete Ploom 5.b
4. Rhett Kütsen 5.c
5. Laura Sauga 5.e
6. Karl Koost 8.c
7. Daniil Merkuriev 8.c
8. Monika Himma 8.c
9. Seidi Preitof 9.a
10. Triin Rebane 9.b
11. Maarja Kristiin Toomsalu 10.a
12. Merli Kesküla 11.a
13. Oliver Rauam 11.b

Etendus räägib armastusest, tulevasest õnnest, millest unistatakse, aga mis pole veel kohal. Kokku on põimitud Alessandro Baricco raamatust „Ookean. Meri“ Bartleboom`i nimelise tegelase lugu, etüüdid „Odüsseuse“ teemal ning trupiliikmete enda tekstid.

Bartleboom on 38 aastat vana. Ta arvab, et ühel päeval kohtab ta mõnes maailmanurgas naist, kes on alati olnud TEMA oma. Pea-aegu iga päev, juba aastaid, võtab ta sulepea ja kirjutab naisele kirja. Ümbrikule pole tal panna ei nimesid ega aadresse, aga kirja panna on terve elu. Kirjakesed kogub ta mahagonist kasti. Etenduses näeme, mis sellest kastist ja Bartleboom`st saab.

Trupiliikmed on kirjutanud kirja OMA tulevastele armsamale.
Bartleboomi rännakus mahagonist kastiga võib leida sarnasusi Odüsseuse eksirännakutega.

Etenduse õnnestumisele aitasid kaasa:
Sulev Sommer – kokaraamatu fotode autor
Indrek Kalbus