Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

TTÜ majandusteaduskonna seminarid!

Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskond kutsub gümnasiste seminaridele!
Korraldame seminare juba neljandat õppeaastat ja teeme seda meeleldi, sest möödunud aastate seminarid olid õpilastele sedavõrd huvitavad, et need õpilased, kes käisid esimeses seminaris broneerisid kohe ka järgmistesse koha. Seminare ei külasta mitte ainult Tallinna ja Harjumaa õpilased, vaid ettevõtlikud ja aktiivsed gümnasistid üle Eesti. Lektoritena kasutame säravaid spetsialiste (õppejõude, praktikuid, magistrande), kes garanteerivad õpilastele sisuka ja mitmekesise laupäeva.
Seminarid toimuvad laupäeviti ja on osalejatele tasuta.

Seminaride teemad kevadel 2011:
19.veebruar: Noorte õnnelik karjäär - müüt või tegelikkus?
Milline on tuleviku tööturg. Milliseid oskusi ja teadmisi tööandjad ootavad. Levinumad tööturu müüdid. Viis erinevat karjäärivõimalust. Kuidas küsida palka. Eneseanalüüs - milline ala mulle sobib? Lektor: Tiina Saar
9.aprill: Kuidas olla oma raha peremees ja kuidas raha enda jaoks tööle panna?
Rahanduse seminari ootame kõiki neid noori, kellel on oma „rahakott“ ja kes sooviksid omandada tarkuseteri, kuidas väikest rahasummat jagada nii, et kõigeks jagub.Päeva esimesel poolel räägitakse planeerimisest ja eesmärkide seadmisest lähtuvalt noorte vajadustest – hobid, õppimine, reisimine, transport. Kuidas orienteeruda pangateenuste maailmas ja teha õigeid valikuid? Päeva teisel poolel investeerimise algtõdesid ja investeerimispsühholoogiat. Lektorid: Piret Suitsu ja Ivar Raav Swedbangist.

Osalema on oodatud kõik ettevõtlikud ja aktiivsed õpilased, sest eelpool nimetatud oskusi ei vaja mitte ainult majanduse erialal õppijad, vaid mistahes elukutse esindajad. Lisaks saavad õpilased võimaluse heita pilk üliõpilasellu, kohtuda teiste majandushuvilistega ja kindlust karjäärivalikuks.

Lisainfo ja registreerumine TTÜ majandusteaduskonna kodulehel Junior Management University rubriigis www.majandus.ttu.ee
Seminaril võib osaleda ka terve klassiga, kuid igal juhul palun enne kodulehel või maili teel registreeruda, kuna kohtade arv on piiratud.