Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu noore sportlase preemia sai 10.b klassi õpilane Sten Christian Taal!

SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu ja Nordea Bank Finland Plc Eesti filiaal leppisid kokku 2009. aastal noore sportlase preemia asutamises. Noore sportlase preemia annab välja SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu Vabariigi Presidendi abikaasa allfond. Preemia on mõeldud kuni 21-aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele. Preemia on sihtotstarbeline ja mõeldud treening- ning võistluskulude katteks.

Käesoleval aastal on üks noore sportlase preemia saajatest Viimsi Kooli 10.b klassi ja ESS Kalev Jahtklubi Purjespordikooli õpilane Sten Christian Taal, kes on näidanud silmapaistvaid tulemusi nii õppetöös kui ka purjetamises.
Preemia andis  üle presidendi abikaasa proua Evelin Ilves 4. mail Kadrioru lossis.

Pildigalerii autasustamisest on  leitav :  http://www.ohtuleht.ee/galerii/pildigalerii/3508#1

Klassijuhataja
Peeter Sipelgas