Suur tänu raamatute kinkijaile!

Tähistasime Viimsi Koolis Raamatu ja roosi päeva. Traditsiooniliselt oli kõigil soovijatel võimalik oma kooli raamatukogule kinkida mõni väärt raamat. Häid kinkijaid jagus Viimsi kooli suurde raamatukogusse ja Karulaugu väikesesse raamatukogusse. Oleme rõõmsad, et meil on häid sõpru nii õpilaste kui õpetajate seas - raamatukogud said 106 raamatu võrra rikkamaks. Raamatukogude  vastukingiks olid heegeldatud lilled, mida aitasid Kai Sikemäe juhendamisel valmistada 7.d ja 8.c klassi tüdrukud. Suur tänu neile!

Meie erilised tänusõnad kuuluvad Janno Kivile, kes kinkis meile terve sarja raamatuid – Lapse oma raamatukogu.

Aime Miil

Raamatukogu juhataja