Lauluvõistlus "Pirivisioon"

15. aprillil toimus Pirita Vaba Aja Keskuses 10. korda laste lauluvõistlus „Pirivisioon“. Populaarsel lauluvõistlusel oli 88 osalejat, kelle hulgas ka meie kooli õpilasi. Noori lauljaid hindas väärikas žürii, mille esimeheks on kõigil kümnel aastal olnud Rock Hotelist tuntud muusik ja helilooja Tiit Kõrvits. Sellel aastal olid žüriis lisaks temale veel Katrin Siska, Luisa Värk, Anu Põrk ja Ivar Kaldam.
8-10 aastaste vanusegrupis tuli I kohale Heleriin Lass (4.f), 11-13 aastaste hulgas sai I koha Gertrud Kaasik (5.a) ja eripreemia vääriliseks märgiti Matthias Vohu (5.e). Palju õnne tublidele lauljatele!