Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Integratsiooniteemaline näidismudeldusmäng

4. mail toimus 11.b klassi  ajalootundides integratsiooniteemaline näidismudeldusmäng. Üritus oli organiseeritud koostöös Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutusega Meie Inimesed, et  Eestis väljatöötatud ja koolides kasutamiseks mõeldud mängu rahvusvahelistele partneritele demonstreerida. Tundi vaatles väga esinduslik grupp inimesi: Maarja Mänd - Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed; Raivo Vetik - Tallinna Ülikool;  Ivar Männamaa - Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia;  Innar Liiv - Tallinna Tehnikaülikool;  John Berry - Queens University;  Eva-Maria Asari - Eesti Koostöökoda;  Mariana Asari - Kanada Saatkond.

Vaatlejad jäid väga rahule õpilaste aktiivsusega ning olid üllatunud nende nutikusest. Esile toodi ka õpilaste head inglise keele oskust (kuna mäng toimus osaliselt inglise keeles). Viimsi Kool tänab Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutust Meie Inimesed tunnustuse eest, mis sai meile osaks meie kooli väljavalimisega antud näidismängu teostamiseks ning ka 11.b klassi õpilasi, kes olid väga tublid.

Janek Murakas