Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Õpilasvõistlus „Noor teadlane 2011“

Käesoleva aasta aprillist maini korraldas Tartu ülikooli Loodusteadusliku hariduse keskus Interneti vahendusel toimuva koolidevahelise uurimusliku õppe võistluse „Noor teadlane 2011“. Kokku osales selles 170 võistkonda 340 õpilasega, esindatud oli 49 kooli üle kogu Eesti. Viimsi Koolist lõpetas võistluse viis võistkonda, kellest kolmel õnnestus jõuda 6.-7. klasside arvestuses esikümnesse. Nii saavutas Viimsi Kooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi segavõistkond koosseisus Isabel Kärtner (7.d) ja Karmen Kikas eduka kolmanda koha. Head teadlaspotentsiaali näitasid veel 7.d klassi võistkonnad koosseisus Sandra Ruul ja Kaisa Lepik ning Brigitta Rosin ja Gro Dagny Õitspuu, kes saavutasid vastavalt viienda ja kuuenda koha. Tublilt lõpetasid võistluse ka Maris Alev ja Gertrud Vahtra (15. koht) ning Kristjan Henry Kaljurand ja Karl-Erik Lõhmus (26. koht) 7.c klassist.
Esikümnesse jõudnud võistkonnad olid kutsutud Tartus toimuvale pidulikule lõpuüritusele, kus autasustati parimaid ning esines Teadusbuss Suur Vanker vägeva füüsikashow-ga.
 

Ita Ilves