Viimsi Kooli infolaat ja Viimsi valla turvalisuse päev

10. septembril kell 11.00-14.00 toimuvad Viimsi Kooli suures majas Viimsi Kooli infolaat ja Viimsi valla Turvalisuspäev.

Tere hea koostööparner,

mul on heameel edastada Teile kutse osalemaks Viimsi Turvalisuspäevale ning Kooli infolaadale.

Käesoleval aastal oleme otsustanud tuua muutusi Viimsi Turvalisuspäeva üritusele. Nimelt plaanime käesoleval aastal korraldada turvalisuspäeva üritus koostöös iga-aastase Viimsi Keskkooli infolaadaga, mis toimub Viimsi Keskkoolis (nii sees kui koolihoovis). Koolihoov on piisavalt suur, et sinna ära paigutada turvalisuspäeval osalejad oma tehnikaga.

Kooli infolaada külastajad kattuvad suuresti ka turvalisuspäeva sihtgrupiga, milleks on pered ja lapsevanemad.

Viimsi Kooli infolaada eesmärk on tutvustada vaba-aja veetmise võimalusi vallas, Viimsi koolis toimuvates huviringidest, trennidest ning antakse ülevaade teistest noorte vaba aja sisustamiste võimalustest vallas.

Viimsi Turvalisuspäeva ürituse jätkuv ja üllas eesmärk on anda viimsilastele igakülgset teavet, kuidas tagada enda ja oma lähedaste turvalisus ning kaitsta oma vara. Viimsi valla turvalisuspäeval antakse vallaelanikele asjalikke nõuandeid turvalisuse, tuleohutuse, tervishoiu, liiklusturvalisuse, koduse vara kaitse, vältimatu abi ja muude turvalisusega seotud probleemide valdkonnas. Turvalisuspäeval tutvustatakse turvalisuse tagamisega seotud riiklikke asutusi ja nende tegevuse eesmärke.

Traditsiooniliselt on Viimsi turvalisuspäeval osalenud Politsei- ja Piirivalveameti Põhja Prefektuuri Ida politseiosakond, Päästeameti Põhja-Eesti Päästekeskus, Tallinna Kiirabi, Maanteeamet, Viimsi valla korrakaitse formeering, MTÜ Eesti Naabrivalve, turvaettevõte G4S, GSM valve, Kaitseliit, Ohvriabi ning valla kommunaal- ja heakorraamet.

Loodan, et leiate ka käesoleval aastal aega ja mahti Viimsi Turvalisuspäeval osalemiseks.

Viimsi Turvalisuspäev ja Kooli infolaat on planeeritud 10. septembril algusega kell 1 1 .00-14.00 Viimsi Keskkoolis (Randvere tee 8).

Tervitades,

Jan Trei