Nädalakiri 05.09.-11.09.2011

Nädalakiri annab kõige olulisemat infot iga nädalapäeva kohta!

Esmaspäev, 5. September
• Infolaadal on võimalik müüa ja osta koolivormi (taaskasutus). Puhtaid ja korralikke tagastatud riideid müüme sümboolse hinnaga. Riideid saate tuua kantseleisse 8.00 - 16.30. Müügist saadud tulu läheb heategevuslikuks otstarbeks!
• Võimalik veel maksta septembrikuu koolitoidu raha! 5.-9. klasside õpilastele: 12,2 € ja 10.-12. klasside õpilasele 27.8 €. Tampe Toit OÜ arvele 221053168626 . Maksekorraldusel kindlasti märkida lapse nimi ja klass.

Teisipäev, 6. september
• Võimalik veel maksta septembrikuu koolitoidu raha ! 5.-9. klasside õpilastele: 12,2 € ja 10.-12. klasside õpilasele 27.8 €. Tampe Toit OÜ arvele 221053168626 . Maksekorraldusel kindlasti märkida lapse nimi ja klass.

Kolmapäev, 7.september
Koolitoidu raha viimane maksepäev! 5.-9. klasside õpilastele: 12,2 € ja 10.-12. klasside õpilasele 27.8 €. Tampe Toit OÜ arvele 221053168626 . Maksekorraldusel kindlasti märkida lapse nimi ja klass.

Neljapäev, 8.september
SPORDIPÄEV 6.-12. klassidele Pirita Velotrekil. Toimuvad klassidevahelised pendelteatejooksud ja maastikujooks. Täpne ajakava esmaspäeva hommikul.

•Klassiastme koosolek: 3.klassid (suur maja)

Reede, 9.september

Laupäev, 10.september
• kell 11.00-14.00 Viimsi Kooli toimub suures majas Viimsi Kooli infolaat ja Viimsi valla Turvalisuspäev.
• Infolaadal saab teavet Viimsi vallas tegutsevate huviringide, treeningute ja vaba aja veetmise kohta.
• Infolaadal on võimalik müüa ja osta koolivormi (taaskasutus). Puhtaid ja korralikke tagastatud riideid müüme sümboolse hinnaga. Riideid saate tuua eelnevatel päevadel kantseleisse 8.00 - 16.30. Müügist saadud tulu läheb heategevuslikuks otstarbeks!
• Kui soovite oma kooliriiete müügitulu endale, siis ootame teid ise oma lapse koolirõivaid laadale müüma! Selleks on valmis pandud lauad A-korpuse koridori.
• Õpikute ja töövihikute kilekaante müük. Tükihind 0,60 eur.