Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Koolipere
Juhtkond
Õpetajad
Tugispetsialistid
Halduspersonal
Klasside postiloendid
Vanematekogu
Õpilasesindus
Hoolekogu
Vilistlased
Medalistid
2016 33. lend
2015 32. lend
2014 31. lend
2013 30. lend
2012 29. lend
2011 28. lend
2010 27. lend
2009 26. lend
2008 25. lend
2007 24. lend
2006 23. lend
2005 22. lend
2004 21. lend
2003 20. lend
2002 19. lend
2001 18. lend
2000 17. lend
1999 16. lend
1998 15. lend
1997 14. lend
1996 13. lend
1995 12. lend
1994 11. lend
1993 10. lend
1992 9. lend
1991 8. lend
1990 7. lend
1989 6. lend
1988 5. lend
1987 4. lend
1986 3. lend
1985 2. lend
1984 1. lend
Tervisenõukogu

  Otsing
Täppisotsing  

2012 29. lend

Klassijuhataja   Klassijuhataja   Klassijuhataja
Hilja Kuningas   Külli Alver   Alge Ilosaar
               
1. Jaak Ennuste   1. Aleks Aasma   1. Lisbeth Aksiim
2. Fred Hellamaa   2. Roland Himma   2. Liisi Ammussaar
3. Merli Kesküla   3. Kätlin Kahro   3. Maria-Birgitta Hallaste
4. Marek Kivi   4. Rene Kuusing   4. Konstantin Jefimov
5. Martin Kokkuta   5. Kairit Laanela   5. Marleen Jõela
6. Elise Kruusel   6. Rauno Laht   6. Risto Kals
7. Grete Kurmiste   7. Hannes Lember   7. Liivi Kivimäe
8. Karri Kurvits   8. Kristel Leppmets   8. Kris Lauba
9. Kaspar Mooses   9. Kairi Luik   9. Marleen Lobjakas
10. Karl Männik   10. Piia Masing   10. Oliver Loit
11. Hans-Robert Nimmerfeldt   11. Karl-Lennart Meri   11. Gerlyn Mäepea
12. Jarno Nurm   12. Elisabeth Merisalu   12. Kristine Müürisepp
13. Rihard Ohak   13. Sander Mikk   13. Brandon Povilaitis
14. Oliver Orumets   14. Ralf Oja   14. Kristiin Räägel
15. Paul Palk   15. Diana Polennikova   15. Silver Savi
16. Juhan Papagoi   16. Lisette-Maria Puhalainen   16. Taavi Tetlov
17. Oliver Pappel   17. Marten Randma   17. Kaspar Jesse Tormis
18. Tanel Pappel   18. Oliver Rauam   18. Tairi Treter
19. Anna Maria Pinnonen   19. Liis Rebane   19. Sten Uuesoo
20. Eeva-Liisa Puidet   20. Kaspar Rõõmus   20. Hendrik-Rhett Veri
21. Vanessa Yasmine Birgitta Roosmets   21. Anne-Mai Saar   21. Robi Virrit
22. Roland Saks   22. Ekke Sakkov      
23. Sandra Sentjurin   23. Martin Siimann      
24. Getter Tammeri   24. Sven-Erich Tamm      
25. Marlene Timmi   25. Siim Treier      
26. Kelly Toode   26. Getter Varak      
27. Anna-Liisa Toom   27. Jaan Tanel Veikesaar      
28. Joonas Tuul   28. Eneli-Rosalie Viinamägi      
29. Kaur Virkebau            
30. Britta Võsu