Näitering EKSPERIMENT käis Lätis rahvusvahelisel teatrifestivalil

16.-18. septembril sõitis Viimsi Kooli näitering EKSPERIMENT Lätti Limbažisse, et osaleda rahvusvahelisel festivalil Spelesprieks. Näiteringi juhendab õpetaja Külli Täht. Lisaks Eestile võtsid osa ka trupid Lätist, Leedust, Venemaalt ja Prantsusmaalt.
Näidend „Oluline on otsustamine ehk Mitte ainult „Libahundist””, mis juba kevadel festivali programmi valiti, sai väga positiivse tagasiside – kiideti meeskonnatööd, tehnilist puhtust-täpsust, ideed ja visuaalset poolt. Kuigi paremusjärjestusse sel festivalil truppe ei seatud, anti välja 4 näitlejapreemiat. Nendest kaks sai EKSPERIMENT endale- Nora Laukse ja Raul Gross. Aitäh kõikidele, kes toetasid ja kaasa elasid!