Kooli külastas kõrgetasemeline Euroopa Komisjoni töögrupp

29. septembril külastas kooli 30-liikmeline Euroopa Komisjoni töögrupp, kelle ülesandeks on välja selgitada, miks Euroopa õpilaste õpitulemused matemaatikas ja loodusainetes langevad, seda näitasid viimase PISA testi tulemused. Töögrupp külastab paljusid Euroopa riike. Eestis tutvuti reaalainete õpetamise meetoditega Tallinna Reaalkoolis ja Viimsi Keskkoolis.

Töögrupp tegi ringkäigu koolis, sai osa Taibu ringi praktilistest tundidest kooli laboris, tutvus tugikeskuse võimalustega ja tundis huvi kujundava hindamise juurutamise vastu klassiruumis. Külalistega olid kaasas HTM spetsialistid ja TLÜ õppejõud, kes andsid ülevaate Eesti õpilaste PISA testi tulemustest ja õpitulemustega seotud uuringutest.
Külalistega tegelesid sotsiaalpedagoog Mart Felding, Taibu ringi juhendajad Peeter Sipelgas ja Ingrid Rõigas ning inglise keele õpetajad Jolanthe Kudeviita ja Monika Turu.