Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

2.-3. klassi PEREÕHTU

Teisipäeval, 15. novembril kell 17.30 - 20.00 toimub Viimsi Kooli suures majas isadepäevale pühendatud 2.-3. klassi PEREÕHTU. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Osaleda saab mitmes erinevas töötoas, kogudes punkte. Vähemalt 7 töötoa sooritades saab meeskond väikese auhinna. Koos saab orienteeruda, meisterdada, nuputada, joonistada, maalida, laulda, kokata, katsetada ja arutleda. Töötoad on avatud nii algkooli poolel, aga ka töökojas, laboris, ateljees ja õppeköögis. Valikuid on mitmeid!

Avatud on ka kohvik, kuhu ootame annetusena erinevaid küpsetisi ja muud maitsvat. Tulu läheb Viimsi Kooli eduka näitetrupi "Eksperiment" tegemiste toetamiseks. Ootame puhvetisse "kaupa" kogu päeva (15. novembri) jooksul. Samal õhtul toimub kooli aatriumis ka talvevarustuse taaskasutusmüük.

Pereõhtu organiseerijaks on Viimsi Kooli 1. kooliastme õppetool ja tugikeskus.

Tulge kohale kogu perega ja veetke põnev õhtupoolik!