Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Suure maja 1. klasside PERESPORDIÕHTU

Esmaspäeval, 14. novembril kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suure maja spordikeskuses isadepäevale pühendatud suure maja 1. klasside PERESPORDIÕHTU. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Võimlas toimuvad klassidevahelised võistlused, millest võistluse parimad pärjatakse ka toredate auhindadega. Võimlas toimub sportlik tegevus ligikaudu kella 19.00-ni ning sellele järgneb ühine kringlisöömine koduklassis. Päeva saab lõpetada ujulas, kus soovijatel on võimalik tasuta kasutada Viimsi Kooli ujumisbasseini mõnusid.

Samal õhtul toimub kooli aatriumis talvevarustuse taaskasutusmüük.
Koguneme koduklassides alates kell 17.30. Kaasa võtta kindlasti sportlikud vahetusjalanõud!

Sportliku perepäeva organiseerijaks on Viimsi Kooli 1. kooliastme ning spordi ja tervise õppetool. Kohapeal juhivad vägesid Viimsi Kooli õpilasesinduse noored.

Tulge kohale kogu perega ja veetke üks mõnus sportlik õhtupoolik