Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Mälumäng

Laupäeval, 12. novembril toimus Viimsi Koolis IX Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste eelvoor Tallinna ja Harjumaa koolidele. Viimsi Kooli võistkond koosseisus Brigitta-Robin Raudne (9.b), Kristian Raus (9.b), Raul Gross (9.a) ja Janari Parts (9.a) saavutas Harjumaa põhikoolide arvestuses suurepärase I koha ja ühtlasi tagas sellega koha finaalis.
Harjumaa gümnaasiumide arvestuses saavutas Viimsi Kooli võistkond koosseisus Ekke Sakkov (12.b), Rene Kuusing (12.b), Karl-Lennart Meri (12.b) ja Jaan Tanel Veikesaar (12.b) II koha ja suure tõenäosusega annab saadud punktisumma samuti koha finaalis.