Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Koolipere
Juhtkond
Õpetajad
Tugispetsialistid
Halduspersonal
Klasside postiloendid
Vanematekogu
Õpilasesindus
Hoolekogu
Vilistlased
Medalistid
2016 33. lend
2015 32. lend
2014 31. lend
2013 30. lend
2012 29. lend
2011 28. lend
2010 27. lend
2009 26. lend
2008 25. lend
2007 24. lend
2006 23. lend
2005 22. lend
2004 21. lend
2003 20. lend
2002 19. lend
2001 18. lend
2000 17. lend
1999 16. lend
1998 15. lend
1997 14. lend
1996 13. lend
1995 12. lend
1994 11. lend
1993 10. lend
1992 9. lend
1991 8. lend
1990 7. lend
1989 6. lend
1988 5. lend
1987 4. lend
1986 3. lend
1985 2. lend
1984 1. lend
Tervisenõukogu

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Keskkooli medalistid

Aasta

Kuldmedal

Hõbemedal

2016

Hanna Orumaa
Brigitta Rosin

Maria Helena Vallikivi
 2015 Henry Härm

Merit Lauri
Triin Trempi

 2014 Liisa Kams Andrea Aun
Karl Taivo Kama

2013

 

 

 

Kati Koost
Marie Kõiver
Sten Christian Taal
 
Brita Kikas
Mirell Nõmm
Marianne Ormus
Helena Mai Pavlov

2012

Piia Masing

Roland Himma

 

Ekke Sakkov

Anna Maria Pinnonen

 

 

Anne-Mai Saar

2011

Karl Erik Esko

Jekaterina Jetskalo

 

Kadri Haagen

Mariann Kolk

 

Karin Kirmjõe

Kätlin Käo

 

 

Liisu Lobjakas

 

 

Lehte Türk

2010

Trevor Himma

Henri Normak

 

Tõnis Pool

Paula Talijärv

 

Merit Rikko

Caro-Liine Tikk

 

 

Nele Õnnis

2009

Gretel Alver

Sirja-Liisa Maria Kauppinen

 

Kertu Haagen

Sigrid Västra

 

Karina Jetskalo

 

 

Liisa Linhein

 

 

Sandra Tross

 

2008

Kerttu Mölder

Ege Mölder

 

Ipi-Liisa Peeker

Eeva Rass

 

Andres Raja

 

 

Karin Sõstar

 

2007

Kadri Kasak

Carmen Pajuste

 

Liis Kuusk

 

 

Karin Pool

 

2006

Kadri Hirvesaar

Maarika Kirsipuu

 

Kerstin Kirmjõe

 

 

Maris Piirisaar

 

 

Siim Tiisvelt

 

 

Jevgenia Udod

 

2005

Priit Eek

Sergo Kasvandik

Elina Laansalu

Mirelle Kõiv

Triin Rebane

Anna Vinogradova

Kersti Tuulik

Triin Väljaots

Laura-Madleen Vaarik

 

2004

Oliver Lätti

Tiina Drell

 

Taavi Õnnis

 

Meeli Kangur

 

Karin Nugis

 

Silja Suits

2003

Krista Eek

Kalli Kulla

Jaana Loim

Kalli Lumberg

Taivo Raud

Harri Neiman

 

Silvia Rand

Miina Saarna

Rita Strandberg

2002

Lauri Past

Tiina Tiidus

2001

 

Epp Lumiste

Mari-Liis Muulmann

2000

 

Helen Ehavald

Meret Kangur

Airika Käsper

Elen Kööp

Tiina Vallaste

1999

Mari-Ann Bankier

Piret Ehavald

Janelle Nõu

Merike Harvo

 

Janne Kasemets

 

Katriin Loorents

 

Kert Mätlik

 

Heli-Anneli Pentjärv

 

Kristel Potsepp

 

Ranno Viikmaa

1996

 

Mirjam Kaare

Lea Raja

Sirje Pool

1995

 

Katri-Triin Aulas

Margit Kald

Kairi Lehtpuu

Evelin Saat

Tiina Sard

Kristi Sööt

1994

 

Kristiina Ajando

Pille Banhard

Kalle Laansalu

Alar Merilo

Mari-Liis Tõrs

1993

 

Kristjan Luha

Marek Maide

Anneli Tandrof

1992

 

Viire Ernesaks

Annely Korsten

Reelika Kullerkupp

Triin Sikemäe

Ene Soop

Kristi Ugand

Kristina Uus

1991

Siim Kaare

Kairi Himma

Vilve Roosioks

Jaana Kuuskla

 

Eva Lepik

 

Reeli Mererand

 

Evelin Pajusoo

1990

Anu Kudeviita

Agu Karindi

 

Vaike Murumets

 

Triin Nyman

1989

Lauri Kaare

Alari Kolk

Tarmo Männasalu

Piret Sillapere

 

Marika Troll

1988

Arvo Kask

Katrin Kalju

Kai Nurmik

Edna Vahter

Meelis Pärtel

 

1987

 

Taivo Luik

1986

 

Helen Illak