Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Üle-eestiline õpetajate võrkpalliturniir

5.-6. jaanuaril 2012 toimus Paides Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Haridustöötajate Liidu poolt korraldatud üle-eestiline õpetajate segavõistkondade võrkpalliturniir, mis sellel aastal oli taaskord rahvusvaheline, kuna turniiril osalesid ka soomlased ja lätlased. Viimsi Kooli võistkond saavutas II koha!

Turniiril osales 33 võistkonda, mis olid jagatud kolme liigasse. Viimsi Kooli võistkond mängis teises liigas ning alagrupivastasteks olid Oru Kooli ja Eesti Koolispordi Liidu võistkonnad. Eesti Koolispordi Liidu võistkonda võitsime tulemusega 2:0 ja alagrupi esikohta otsustavas mängus Oru Kooli tulemusega 2:1. Vahegrupis läksime vastamisi Lahmuse Kooli võistkonnaga ja närvesööva mängu suutsume pöörata enda kasuks tulemusega 2:1, mis ühtlasi tähendas jõudmist II liiga finnali, kus vastaseks ülitugev Jelgava spordikooli õpetajate võistkond. Finaalis suutsid lätlased oma paremuse maksma panna ja seega saavutas Viimsi Kooli võistkond suurepärase II koha ning tagas sellega koha I liigas.
Viimsi Kooli mängumootorit vedasid: Kersti Ojassalu, Maret Laiv, Kristiina Hõbemägi, Eha Rünne, Rein Tiisvelt, Aarne-Vello Kersa, Risto Palm ja Peeter Sipelgas.
Viimsi Kooli võrkpallivõistkond tänab kõiki treeningkaaslasi, kes on kaasa aidanud meie mänguoskuste arendamisele ja Viimsi Keskkooli Fondi toetuse eest võistlusel osalemisel.

Peeter Sipelgas