Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õpilasakadeemia kevadsemestri kursused

Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia avas registreerumise kevadsemestri kursustele, mis võimaldavad gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilastel langetada teadlikumat kutsevalikut. Esmaseid teadmisi on võimalik saada näiteks praktilisest fotograafiast või Hispaania ja Itaalia kultuurist. Arutleda, kas maailm meie ümber on tõeline või illusoorne, kas reklaam on kunst või kommertslik mõttetus? Vene keelt kõnelevatel noortel on võimalik õppida, kuidas käituda kaamera ees loomulikult ja veenvalt.

Ühtekokku avab Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia 4. veebruaril üheksa kursust: „Filosoofia”, „Infootsing – ainult Google’ist ei piisa”, „Praktiline fotograafia”, „Kommunikatsioon: reklaam, suhtekorraldus, ajakirjandus”, „Esiaeg ja tsivilisatsioonide teke”, „Rakenduspsühholoogia”, „Sissejuhatus Hispaania ja Itaalia kultuuri ja keeltesse” ja „Huvikeemia”. Toimub ka venekeelne kursus „Käitumine kaamera ees”.

Kursuste kohta saab enam infot aadressilt www.tlu.ee/akadeemia. Kõik õppepäevad toimuvad nädalavahetustel, ühe kursuse semestritasu on 15-20 eurot.
Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia eesmärk on pakkuda teadmishimulistele gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilastele enesetäiendamise võimalusi ja aidata kaasa õpilaste teadlikumale kutsevalikule. Õpilasakadeemia kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, samuti kaasatakse külalislektoreid vastava valdkonna spetsialistide seast. Tänaseks on Õpilasakadeemias õppinud üle 3 000 noore üle Eesti.