Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Algab 7. klasside suusatamine Pirital

Alates 25.01.2012 ( 6 nädala kestel) toimuvad Viimsi Kooli 7.klasside kehalise kasvatuse tunnid Pirita Velotrekil (Rummu tee 3) terviserajal suusatades.

Buss kooli spordikompleksi parklast väljub 14:30 ja Piritalt tagasi 16:30

Poisid suusatavad kolmapäeviti kell 15.00-16.15

Tüdrukud reedeti 15.00-16.15

Õpilased viiakse bussiga Piritale ja tuuakse tagasi kooli juurde, seetõttu saavad suuskadega õpilased oma suusad ise kaasa võtta. Õpilastel,kellel puuduvad suusad, saavad need laenutada Pirita velotrekilt, nimekirja alusel, suusalaenutuse maksab kool.

Kuna buss viib ja toob õpilasi, siis riietevahetus toimub Viimsi spordikompleksi riietusruumides.
Õpilane, kes soovib vahetada riideid ja käia dušši all Pirital, maksab selle eest ise.

Marika Seppor

Tervise ja spordi õppetooli juhataja