Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli robootikavõistlus „RoboMik 2012“

Neljapäeval, 26. jaanuaril toimus raamatukogu ees oleval maa-alal esimene Viimsi Kooli robootikavõistlus „RoboMik 2012“.

Võistlusest võtsid osa robootikaringi õpilased Georg Krimm (3.a), Oliver Kaljuste (3.a), Kaur Reidma (3.g), Albert Viilik (5.e), Rene Petrov (7.d) Hugo Rebane (4.e), Karl Herman Jürgenson (4.e), Kevin Kassihin (4.e), Ralf Pullerits (4.e), Sander Saluste (5.d) ja Markos Tarto (4.e). Võistlejad olid eelnevalt kokku pannud ja programmeerinud Lego Mindstorms NXT robotikomplektidest võistlusrobotid. Võisteldi 8 meetrise raja läbimisel kiiruse peale. Võistlejad olid loositud paaridesse ja poolfinaali pääses kiirema roboti valmistaja. Finaali jõudsid Kaur Reidma ja Ralf Pulleritsi ning Kevin Kassihini robotid. Tasavägise finaali võitis napi paremusega Kaur Reidma robot. III koha võitsid Hugo Rebane ja Karl Herman Jürgenson.