Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

3D maailma loomine programmiga Sketchup

Reedel, 2. märtsil kell 8.15-12.15 toimub Viimsi Koolis gümnaasiumi õpilastele mõeldud töötuba "3D maailma loomine programmiga SketchUp".
SketchUp on loodud silmas pidades nii arhitekte, insenere kui ka filmide ja arvutimängude loojaid, eelkõige aga tavalisi arvutikasutajaid. Arendajate eesmärk oli luua “töövahend kõigile”, mis oleks lihtne ja kasutajasõbralik ning mis pakuks võimalusi, mida traditsioonilised profitarkvarad ei võimalda.

Peale selle, et arvutiga modelleerimine on lihtsalt põnev ja üllatusi pakkuv tegevus, annab Sketchupi kasutamise oskus head eeldused ka keerulisemate ja spetsiifilisemate programmidega toimetulekuks, arendab ruumilist mõtlemist, ruumilises keskkonnas mudelitega manipuleerimist ning üldist arvutikasutusoskust.
Õpilasi koolitab Tallinna Tehnikaülikoolist Urmas Jüriorg.