Kelly Toode võitis II koha ingliskeelse kõnevõistluse vabariiklikus voorus!

01. märtsil toimus ESU (English Speaking Union) poolt korraldatud ingliskeelse kõnevõistluse (The National Public Speaking Competition 2012) vabariiklik voor. Üldteemaks oli "Wisdom of Youth", Viimsi Kooli esindasid väärikalt Ekke Sakkov kõnega "THERE IS NO WISDOM IN YOUTH" ja Kelly Toode kõnega "WHOSE LIFE IS IT?"

Kelly Toode võitis 38 registreerunud osaleja seas II koha tänu säravale esinemisoskusele ja siirale läbimõeldud kõnele. Kindlasti oli tuge ka ladusast keeleoskusest ja kooliõdede-vendade toetusest.Võistlus toimus kolmes voorus. Eelvoorus, kus kõik võistlejad olid jagatud viide gruppi, tuli esitada 5-minutiline ettevalmistatud kõne ja vastata küsimustele. Igast grupist valiti 2-3 parimat poolfinaali (kokku 12 õpilast), kus tuli loositud teemal 15-minutilise ettevalmistusaja järel hakkama saada 3-minutilise kõnega (impromptu speech). 6 parimat pääses finaali, kus tuli veelkord esitada oma ettevalmistatud kõne ja vastata küsimustele. Kogu võistlus kestis kella 11.00-st kuni 18.00-ni.