Näitering K.O.K.K. Saaremaa Miniteatripäevadel

Kevadvaheaja alguses, 17.-19. märtsil toimus Saaremaa Ühisgümnaasiumis kooliteatrifestival, millest võtsid osa trupid üle Eesti. Viimsi Keskkooli esindas näitering K.O.K.K etendusega "Anna" (juhendaja Merli Kesküla).Trupp pälvis eriauhinna "sotsiaalselt valusa probleemi käsitlemise" eest ning parima naisosatäitja auhinnaga pärjati Maarja-Kristiin Toomsalu.

Truppide etendusi ja vaeva ning tööd hindas aukartust äratav zürii, kuhu kuulusid Jaak Allik, Tõnis Kipper, Gerda Kordemets, Kersti Kreismann, Jaanus Kulli,Toomas Lõhmuste, Aarne Mägi, Piret Rauk, Indrek Saar, Garmen Tabor, Viljar Aro.

Truppi kuulusid:
Maarja-Kristiin Toomsalu