Mõistatustepäev

Kolmapäeval, 28. märtsil toimus Kiili Gümnaasiumis mõistatustepäev Harjumaa koolide II klassidele. Viimsi Kooli 2.b klassi võistkond koosseisus Emma Lotta Lõhmus ja Eliisabet Kaasik (juhendaja Reet-Ly Lindal) saavutas 33 võistkonna seas suurepärase I koha! Viimsi Kooli esindasid veel Meribel Kõster 2.k (juhendaja Merilin Kõre) ja Aasa Ruukel 2.g (juhendaja Kadriann Teeääre).Õpilasi saatis õpetaja Silja Suurthal.

Õpilastel tuli võistelda klassikaliste mõistatuste tundmises ja esitada väike kodutöö. Traditsiooniliselt antakse välja tiitel „Parim mõistataja“ , millega kaasnevad rändauhinnad – rahvariietes nukud Mari ja Jüri. Sel aastal läks esimene koht jagamisele Viimsi Kooli ja Kiili Gümnaasiumi vahel. 96-st maksimumpunktist said mõlemad võistkonnad 78 punkti.

Esimesed 10 kooli pingereas:

1.-2. Viimsi Keskkool II ja Kiili Kool III

3.Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool

4.Saku Gümnaasium

5.Kehra Gümnaasium

6.Aruküla Põhikool

7.Laulasmaa Kool

8.Paldiski Gümnaasium

9.-10.-Ruila Põhikool ja Kiili Gümnaasium II

Mõistatustepäeval osalesid veel Alavere PK, Harmi PK, Kallavere KK, Keila Kool I ja Keila Kool II, , Kolga KK, Kose G, Kostivere PK, Kuusalu KK, Nissi Pk, Risti PK, Tabasalu G I, Tabasalu G II, Turba G, Vaida Pk, Vasalemma Pk, Vihasoo LA, Viimsi Keskkool II, Vääna MK, Ääsmäe Kool, Loksa G, Pikavere LA

Toredamad kodutööd tulid Vaida Põhikoolist, Loksa Gümnaasiumist, Kose-Uuemõisa Lasteaed-Koolist, Harmi Põhikoolist, Kose Gümnaasiumist, Pikavere Koolist, Vasalemma Põhikoolist, Viimsi Keskkoolist, Kuusalu Keskkoolist, Vihasoo Lasteaed-Algkoolist, Paldiski Gümnaasiumist.

Täname kõiki osalejaid ja nende juhendajaid.

Täname Kiili Gümnaasiumi abi eest ürituse läbiviimisel

(Töö koostas Kalli Vendik. Õpetajatele viis läbi koolituse Kiili Gümnaasiumi Tugikeskus – koolitajad psühholoog Anu Pärn ja sotsiaalpedagoog Sille Rohi)