Näitering EKSPERIMENT festivalil Newcastle`s

9.-18. märtsil toimus Inglismaal Newcastle`s rahvusvaheline noorte teatrifestival interTWINed 2012, millest võttis osa ka Viimsi Kooli näitering EKSPERIMENT. Kokku osalesid festivalil trupid Saksamaalt, Iirimaalt, Inglismaalt, Poolast ja Norrast.

Festivalipäevade jooksul osaleti mitmetest töötubades ja tagasisidegruppides, vaadati ja esitati etendusi, loodi ühistööna etendus lõpuõhtuks. Näiteringi EKSPERIMENT näidend sai sooja vastuvõtu osaliseks. Kiideti noorte näitlejate lavalist julgust ja enesekindlust, oskust koostööd teha, liikumist, muusikat ja eelkõige huvitavat ja omanäolist stiili.

Festivalil käisid:

Alex Paul Pukk, Ott Salla, Joosep Pajus, Pia Kai Sild, Eliis Jõgioja, Gertrud Kaasik, Lisanna Põlluaas, Taavi Pleiats, Elis Marii Viltsin, Hans-Joosep Hanson, Kaisa Junninen, Hanna-Stina Lepik, Oliver Keller, Kristin Västra, Greta Liisa Grünberg, Raul Gross, Brigit Arop, Nora Laukse ja juhendaja Külli Täht.