Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Kooliteatrite Harjumaa festival oli Viimsi Koolile edukas

30.-31. märtsil toimus Jüris kooliteatrite festivali maakondlik ülevaatus. Mõlemad päevad olid väga pikad, täis etendusi, tagasisidet ja erinevaid emotsioone.Viimsi Koolist osales festivalil 3 truppi, üks igas vanuseastmes. Kõik said ka auhindadega pärjatud.

*Algklasside näitering – „Vintsel-vantsel vanaema” juhendaja Elle Toper, Maido Saar, Age Toomsalu.

Tiitel: PARIM MUUSIKALINE KUJUNDUS

*Põhikooli näitering EKSPERIMENT – „Ilus hetk, oh viibi veel…” juhendaja Külli Täht.

Tiitlid: GRAND PRIX – etendus läheb Harju maakonda esindama vabariiklikule festivalile; PARIM MEESKÕRVALOSA – Taavi Pleiats; PARIM KOSTÜÜM

*Gümnaasiumi näitetrupp K.O.K.K. „Anna” juhendaja Merli Kesküla
Tiitlid: II LAUREAAT; PARIM NAISKÕRVALOSA – Kairi Luik; PARIM MEESKÕRVALOSA – Daniil Merkuriev

Tänud kõikidele osalejatele ja abistajatele!