Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

TÜ Teaduslaager 5.-9. klassi õpilastele!

Juba neljandat korda korraldab Eesti Füüsika Selts koostöös Tartu Ülikooliga TÜ Teaduslaagri. Laager toimub kahes vahetuses 23.07-05.08.2012 Kloogaranna Noortelaagris.
TÜ Teaduslaagrite sihtrühmaks on 5.-9. klasside õpilased üle kogu Eesti. Oodatud on kõik õpilased, kaasaarvatud need, kes tunnevad et huvi loodusteaduste vastu on veel üsna pisike ning sooviksid lähemalt tutvuda loodusteaduste põneva ja üllatusi pakkuva maailmaga.

Laagri lapsed jagatakse 20-liikmelistesse rühmadesse ning rühmad tegelevad rotatsiooni korras igal laagripäeval uue teemaga. Laagris tutvustatakse erinevaid loodusteaduste valdkondi – alates bioloogiast ja keemiast, lõpetades infotehnoloogia ja keskkonnakaitsega. Õhtustel aegadel pakutakse lastele kõike seda, mida üks suvine laager pakkuma peab – vahvad mängud ja seltskondlik tegevus. Laagris on juhendajateks ja kasvatajateks noored inimesed – üliõpilased, magistrandid ja doktorandid.

Laager toimub kahes vahetuses - esimene vahetus (23.07-29.07.2012) on 5.-7. klasside õpilastele, teine vahetus (30.07-05.08.2012) on 8.-9. klasside õpilastele. Teaduslaagri osalustasu on 100 eurot. Registreerumine toimub põhimõttel “kes ees see mees” kuni kohad täituvad. Registreerumine on avatud 1.maini.

Lisainfo:
www.teaduslaager.ee