Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Vabariigi III kilvarid!

Laupäeval, 28. aprillil toimus Viimsi Koolis Eesti koolinoorte 2012. aaasta mälumängumeistrivõistluste finaal. Finaali pääses eelvoorudest 30 gümnaasiumi ja põhikooli võistkonda. Finalistidele esitati Eesti Mälumänguliidu poolt 50 küsimust erinevatest valdkondadest. Eelvooru tulemuste põhjal pääses finaali Viimsi Kooli põhikooli ja gümnaasiumi võistkond. Gümnaasiumi 12.b klassi võistkond koosseisus Ekke Sakkov, Karl-Lennart Meri, Rene Kuusing ja Jaan Tanel Veikesaar saavutasid finaalis suurepärase III koha! Põhikooli võistkond koosseisus Brigitta-Robin Raudne (9.b), Kristian Raus (9.b), Janari Parts (9.a) ja Raul Gross (9.a) saavutasid finaalis tubli 10. koha.
Õpilasi juhendasid õpetajad Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas