Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Harjumaa 6.-7 klasside vene keele olümpiaad

Esmaspäeval, 14. mail toimus Tabasalu Gümnaasiumis Harjumaa 6.-7. klasside vene keele olümpiaad. Suurepäraseid tulemusi näitasid Viimsi Kooli õpilased. 6. klasside arvestuses saavutas II koha Lisanna Põlluaas (6.a), III koha Maria Keridon (6.a) ja IV koha Sander Tambik (6.f). Õpilaste juhendajaks oli õpetaja Külli Alver. 7. klasside arvestuses tuli I kohale Laura Liisa Katariina Jürgenson (7.c) juhendaja Aime Veikesaar, II kohale Eliisa Tiidumaa (7.e) juhendaja Valentina Reinhold. Viimsi Kooli esindas veel Taavi Pleiats (7.a), kelle juhendajaks oli Veronica Kosenkranius.