Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Korralda meeldejääv ja hariv sünnipäev laboris!

Kas iga aastaga muutub raskemaks lapsele sünnipäeva korraldamine? Viimsi Collegium Eruditionise egiidi all tegutsev teadusring „Taibu“ pakub välja võimaluse teha sünnipäevast üheskoos nii lõbus kui ka hariv päev. Kellele ei meeldiks teha laboris põnevaid keemia- ja füüsikakatseid? Iga sünnipäevaline saab avastada teadusmaailma saladusi ja olla katsete läbiviijaks.
Kui happeline on Coca-Cola?
Põlemine vedeliku sees – on see võimalik?
Vulkaanipurse
Piimavikerkaar
Millega peseb elevant hambaid?
Pindpinevus – mis see veel on?
Plahvatav kott jne

Sünnipäevapakett on mõeldud kuni 24 lapsele ja sisaldab 1 tunni põnevaid praktilisi laboratoorseid katseid.

Kokkuleppel on võimalik teha demonstratsioonkatseid sünnipäevalise poolt valitud kohas.
Pakkumise saamiseks palume anda oma soovidest teada telefonil 51940219 või peeter at viimsi dot edu dot ee