Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Collegium Eruditionise teadmistepõhised huvialaringid uuel õppeaastal

Collegium Eruditionise teadmistepõhised huvialaringid jätkavad ka uuel õppeaastal õpilaste annete arendamisega. Meid on algaval õppeaastal ees ootamas mitmed põnevad uuendused, läbi mille püüame pakkuda erinevas vanuseastmes õpilastele senisest veelgi avaramaid tegevusvaldkondi. Tööd jätkavad kõik senised huvialaringid – Taibu, Nupula, Robootikaring, Multimeedia, Helidisain. Matemaatikaringis „Nupula“ avame täiesti uue rühma 1. klassi õpilastele ja seda ringi hakkab juhendama Tallinna Ülikooli üliõpilane Liisu Lobjakas. 4.-5. klassi õpilastel on võimalik matemaatikaringi „Nupula“ raames saada ettevalmistust osavõtuks piirkondlikest matemaatikaolümpiaadidest. 1. klassi õpilastel on võimalus osaleda Rebase Ruudi loodusringis, mis on ettevalmistus liitumaks alates 2. klassist teadusringiga „Taibu“. Rebase Ruudi loodusringi juhendab Tartu Ülikooli doktorant Liis Rostin.
Lähtuvalt Viimsi Kooli ja Eesti Kunstiakadeemia vahel sõlmitud koostööleppest, tahame avada uuel õppeaastal kaks täiesti uut valdkonda – arhitektuuri ja graafilise disaini. Täpsem info nende ja teiste Collegium Eruditionise ringide kohta ilmub kooli kodulehel õpilasteaduse rubriigis/Collegium Eruditionis ja kindlasti on võimalik tutvuda ringide tegevusega septembrikuus Viimsi Kooli infolaadal.