Infolaat 15. septembril

Kutsume Teid osalema 15. septembril kell 11:00 – 14:00 toimuvale Viimsi Kooli traditsioonilisele Infolaadale koos Viimsi Turvalisuspäevaga, mis toimub kooli siseruumides ja parklas (Randvere tee 8).

Viimsi Kooli infolaada eesmärk on

• tutvustada vaba-aja veetmise võimalusi meie vallas
  • anda ülevaade Viimsi koolides töötavatest huviringidest, trennidest jm

Nagu juba varasemad aastad on näidanud, on infolaat tõeliselt meeleolukas üritus, kus peale info jagamise saab osta kooli- ja kontoritarbeid, raamatuid, kilekaasi jm. Laadal on võimalus tellida koolivormi ja juba neljandat aastat propageerib Viimsi keskkool koolivormi taaskasutust.

Lisaks astuvad laval üles mitmed infolaadal osalejad!

Viimsi Turvalisuspäeva ürituse jätkuv ja üllas eesmärk on anda viimsilastele igakülgset teavet, kuidas tagada enda ja oma lähedaste turvalisus ning kaitsta oma vara. Viimsi Turvalisuspäeval antakse vallaelanikele asjalikke nõuandeid turvalisuse, tuleohutuse, tervishoiu, liiklusturvalisuse, koduse vara kaitse, vältimatu abi ja muude turvalisusega seotud probleemide valdkonnas.

ÜRITUS ON KÕIKIDELE TASUTA!