Hea koolirahvas!

Kõik, kõik on uus septembrikuus. Mul on heameel Teid tervitada algava õppeaasta puhul!

Koolitee – see on tee suurema vabaduse, loovuse ja vastutuse poole. Öeldakse, et õnn ei ole eesmärk, vaid eluviis. Ka õppimine ei ole eesmärk, vaid eluviis. 1. septembril 2012 alustame 1603 õpilasega. Nagu ühele suurperele kombeks, on meilgi mitmeid eeliseid: see õpetab teistega arvestama, iseseisvust, toimetulekut, koostööd ja vastutustunnet.

Edukas väärtuskasvatus eeldab kogu koolipere, õpilase ja perekonna vastastikust usaldust ning koostööd.

Soovin Teile algavaks õppeaastaks uudishimu, omakooli tunnet ja üksteisest hoolimist!

Lugupidamisega

Karmen Paul