Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õpilasakadeemia ootab uusi õppijaid!

Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia sügissemestri kursustele registreerimine on avatud ja kestab 4. oktoobrini. Oodatud on gümnaasiumiõpilased, kes soovivad end täiendada filosoofia, rahvusvaheliste suhete, filmiõpetuse, rakenduspsühholoogia, matemaatika ja õpetamise valdkonnas.

Sel sügisel on esmakordselt kavas kursus „Rahvusvahelised suhted 2012“, mis olulises osas keskendub presidendivalimistele USAs. Hoo saavad sisse ka eelmise sügissemestri kõige popimad „Filmiõpetus: millest räägib film?“ ja „Rakenduspshühholoogia“. Õpilaste suhet kursustega iseloomustab ühe osalenu järgmine hinnang: „Õppepäeva lõpus võib olla tunne, et enam ei jõua kuulata, kuid nii huvitav on, et ei taha lasta ühelgi sõnal mööda minna.“
Kursuste kohta saab lisainfot Õpilasakadeemia kodulehelt www.tlu.ee/akadeemia .
Õppetöö algab 6. oktoobril ning toimub nädalavahetuseti.

Õpilasakadeemia kursused on mõeldud gümnaasiumi- ja kutsekooli noortele, et soodustada elukutse teadlikumat valikut ning toetada tulevast kohanemist üliõpilasellu. Kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud, lisaks oma valdkonna tipud väljaspoolt ülikooli. Tänaseks on Õpilasakadeemias õppinud ligi 3500 noorte üle Eesti