Teaduspäev pani lõbusa punkti Teadusaastale

Kolmapäeval, 26. septembril tähistati Tartus Teaduspäevaga Teadusaasta lõppu. Teaduspäeva korraldas Eesti Teadusagentuur koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Teadusaasta partneritega. Septembrist 2011 kuni septembrini 2012 aset leidnud Teadusaasta püüdis tähelepanu keskpunkti tuua teaduse populariseerimise. Teadusaasta ettevõtmisi toimus üle Eesti terve aasta vältel – nende seas nii teaduspäevi väikestes koolides, kus osasaajaid mõnikümmend kui ka neid, mis koosnesid kümnetest ja sadadest üritustest.
SA Eesti Teadusagentuur tunnustas ja tänas Viimsi Kooli teaduse populariseerimise ning panuse eest Teadusaasta õnnestumisse.