Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Tallinna Tehnikaülikooli Eelülikool

9. oktoobril alustab Tallinna Tehnikaülikoolis Eelülikool, mille raames hakkavad toimuma gümnaasiumi õpilastele erinevad huvitavad ja päevakajalised loengud ning TTÜ õppevaldkondi tutvustavad üritused.
Loengusarja alustab IBMi esiteadlase Dr. John Cohni loeng "Why to study engineering?"
Miks paljud meist ei ole huvitatud inseneri elukutsest ja milline kuvand on meil sellest tööst tekkinud – kas see on raske, igav, seotud ainult matemaatikaga? Dr. Cohn räägib sellest, kui palju me oma igapäeva elus kasutame insenerioskuseid, isegi olukordades, kus me seda kunagi arvata ei oskaks. Kohapeal saab näha ka tema põnevaid katseid!

Ajakava:
13:30 Eelülikooli AVALÖÖK!
14:00 Dr. John Cohni loeng "Why to study engineering?"
15:00 Pidulik tordi söömine ja soovijatele ekskursioon TTÜ ülikoolilinnakus

Üritus toimub TTÜ aulas, Ehitajate tee 5.
Loengusse on oodatud nii õpilased kui õpetajad!
Registreerumine TTÜ kodulehel
Kui soovite tulla terve klassiga, siis palun andke mulle teada reedeks, 5.oktoobriks, meilile malle dot schaffrik at ttu dot ee

Järgmine TTÜ Eelülikool toimub juba 3.novembril teemal „Majandus ja tuleviku energeetika“.